Innen szép nyerni!

Idén már másodszor kaptunk ki a rusnya madaraktól Ezúttal legalább a becsületünk megmaradt, mert az első héten azt is elvesztettük. Ezúttal csak nüanszokon múlt a mérkőzés kimenetele. Mindössze 8mp volt hátra amikor egy 92yardos drive végén megszerezték a győzelmet egy Torrey Smith által elkapott 26yardos passz után. Ha ez a drive nem lett volna, szinte maradéktalanul elégedettek lehetnénk. Az O line szinte tökéletesen működött, Bennek volt ideje bőven még a futások is mentek, nem beszélve a remek védekezésről amit csak néha a cornereink által összegyűjtött zászlóerdő tudott eltakarni. Ebből sajnos Clark is kivette a részér, ismét összegyűjtve szükségtelen durvaságot és ezzel 15yardot ajándékozva az első és második kísérleteknél teljesen tanácstalan Flacco bandának. A Ravens QB-je nem az általunk várt formát hozta, hanem szinte tökéletes játéknapot produkálva elsősorban nehéz helyzetekből passzolt 300yardot és adott a végén két tökéletes passzt az end zone-unkba. Az elsőt még elhibázták, de a második már meghozta a győzelmet és a csoport vezetését is. Sajnos a cornerek most nem tudták hozni azt ami szükséges egy ekkora rangadón és a legrosszabb pillanatokban hibáztak ezúttal a safety-kel együtt. Az offense az első játékrészben nem tudta igazán megmutatni magát, egészen a második negyedig nem volt normális drive-unk, aztán jött egy remek Cotchery megmozdulás, de sajnos végül nem sikerült TD-t szerezni 3yardról sem. A harmadik negyed álomszerű kezdése rémálommá vált amikor a Starks mellet sót nem evő Suggs lopta el Ben labdáját és meg is kaptuk a büntetést belőle. De legalább már figyelmeztető jel volt, hogy támadásba jók lehetünk és két egymást követő remek drive után már nálunk volt a vezetés. A második előtt ráadásul jött végre egy labdaszerzés. Ha lehet ezt fokozni, akkor a defense megtette és azonnal lezavarták Flacco-t a pályáról. Jöhetett a mi utolsó driveunk és tulajdonképp nem kellett volna semmi más csak kettő first down. Az első ráadásul meg is lett és jöhettek a Ravens időkérései. 3 és 5-nél azonban kissé furcsán egy passzkísérletet hívtunk, ahol sajnos nem lehetett a labdát elkapni, így megállt az idő és maradt időkérése a liláknak is. Jöhetett a 47yardos FG, de egy kissé elkésett a snap és Tomlin úgy döntött, hogy inkább a védelemre bízza a mérkőzés megnyerését. Rosszúl tette ezúttal, de ezt mindannyian átéltük már. A játékvezetők a vendégeket tisztelték inkább, mindössze 3alkalommal dobtak rájuk sárgát ezzel 20yardot veszítve. Nálunk ez 6-69 volt, de sajnos ezek jogosak voltak, mert a labdát cornereink szinte nem is nézték csak bemelegítésnél. Egy ízben azonban ismét durván hibáztak, amikor a vendégek edz zone-jában felejtették el a sárgát és a pass interference-t, de ez már csak történelem. A számok ezúttal nem igazán beszédesek. Nagyjából ugyanannyit telesesítettek a csapatok az egyetlen különbség csak, hogy 8 percel többet támadhattak és ez végzetesnek bizonyult. Akit meg lehet dícsérni az Brown 5elkapás 109yard, Cotchery 3/44 a védelemből pedig Hrrison aki 8 tackle mellet 3 sacket mutatott be, valamint Foote aki összesen 10tackle-ben vett részt. A jövő héten Cincinattibe látogat a csapat, ahol vérben forgó szemekkel és remek játékkal szeretném viszontlátni a csapatot, hogy megragadjuk az utolsó esélyt. Azt hiszem lesz Nektek is hozzáfűznivalótok, úgyhogy most jöjjenek a hozzászólások.