Gyenge játék, sima vereség

Bosszantó vereség New Yorkban. Az elmúlt három hét kényeztetése után most a korábban látottakhoz tért vissza a csapat. Gyenge támadójáték, kevés elképzeléssel és egyéni hibák sokasága vezetett az újabb vereséghez a liga egyik leggyengébb csapata ellen. Már az első negyedben elintéztük magunknak. A védelem gyenge volt futások ellen, amikor pedig már csak arra készültünk Vick meglepett minket egy hosszú passzal így hamar 0-14 lett az állás. Közben persze az is kellett, hogy az idén élete formájában játszó Brown labdát veszítsen. Próbáltuk erőltetni a futást és a screen passzokat a liga egyik legjobb futás elleni védekezésével rendelkező csapat ellen, de ezúttal az O Line ebben is alulmúlta magát. Akárcsak a pass protection-ben, ahol Ben folyamatosan komoly nyomás alá helyezték. Amikor azonban mégis volt területe nem sikerült az elmúlt hetek pontosságát idézni. images Hatalmas volt a fejlődés az előző mérkőzéseken a RZ hatékonyságban is. Most azonban az első félidőben egy interception jött innen, a másodikban pedig a két alkalomból csak egyszer tudtunk pontot szerezni, mert Suisham kihagyott egy 26 yardos kísérletet. Még szerencse, hogy egyrészt a Jets támadó oldalon ténylegesen gyenge, másrészt a védelem összeszedte magát, de az összesen négy labdaeladás miatt ők se tudták meccsben tartani a Steelerst. Ennek ellenére még az utolsó percekre is maradt izgalom, de ilyenkor amikor semmi nem sikerül, miért pont a legnehezebb, vagyis az onside kick jönne össze. Akiket azért érdemes kiemelni: Martavis Bryant, bár sajnos róla jött az int (pech) 143 yardot hozott és szerzett egy 80 yardos TD-t. PATG6PFUUO9Q9MFI-rszw320images (1) Timmons összesen  13 szerelést mutatott be. Sajnos ezúttal úgy éreztem nagyon hiányzott mellőle Shazier és nem tudtuk megfelelően pótolni. Worilds aki 2,5 sacket csinált. Többet is lehetett volna Vick ellen, de nem igazán ment a playek olvasása sokáig a csapatnak.   Sajnos 2012 óta a negatív mérlegű csapatok ellen 7-11 a mérlegünk. Ennek köszönhető, hogy lemaradunk a PO-ról. Ezen jövő hét hétfőn javíthatunk legközelebb, a Titans ellen. Sorsunk még mindig a saját kezünkben, de már a nehéz meccseket kell hozni a rájátszáshoz.