Középszerű teljesítmény, magabiztos győzelem.

Nem túl jó statisztikával várhattuk a meccset: hálaadáskor 1-6 a mutatónk, ami nem túl impozáns. Itt volt az ideje ezen javítani! Big Ben és Antonio Brown vezetésével 28-7 arányban legyőztük a Luck nélkül felálló Coltsot. A találkozó előtt mindkét csapat 5-5-el állt, és egy esetleges győzelemmel közelebb kerülnek a playoff remények, ráadásul a Colts is pályázhat akár a csoportgyőzelemre, akár csak egy Wild Cardot érő helyre. A meccsről: Luck nem ment át az agyrázkódás teszten, így nem játszhatott, helyette Tolzien kapta meg a karmesteri pálcát. Sokan lesajnálták meccs előtt, viszont a játék összképét nézve, az akarásával nem volt baj. Rögtön az első playnél sikerült még jobban feltüzelni a csapatot: Gay blitzéből fumble lett, amit viszont a Colts szerzett meg. Nem jutott sokáig a támadásuk, már az első negyedben Bell begyújtotta a rakétákat, aminek a végén egy 5 yardos futásból TD-t sikerült szereznie. Ha már Bell: 23 futásból 120 yard, 5,2-t átlagolva, emellett volt még 4 elkapásból 22 yardja. hi-res-eb40a1f747e851afd89f822e736bad57_crop_exact Az első negyedben volt még egy Colts támadás, ahol szépen haladtak előre, viszont a defense sikeresen megállította őket mezőnygól távolságon, amit Vinatieri elhibázott. A negyed hátralévő részében szépen felépített támadást láthattunk, haladtunk lépésről lépésre Bell futásaival, majd Big Ben megdobta az este első TD-jét Brownnak. Ben statisztikái 14/20 átadás, 221 yardért és 3 TD-ért. Ahhoz képest, hogy szinte Brown volt az egyetlen „régi” célpontja, nem rossz. Itt csodájára járhattunk a bírók (bár inkább maga az NFL vezetése) idiotizmusára, 15 yard büntetés ünneplésért, mert Bellel ünnepelt Brown. Valóban ezek jelentik a legnagyobb problémát a ligában. C’mon man.   Második negyed elején láthattunk szép megmozdulást McCaffe-tól, egy fake punt-ot, amit egy 35 yardos passz követett. Ez be is jött nekik, hiszen a támadás végén TD-t értek el. Ez volt a Colts összes pontja az este, ezután ebben a félidőben Big Ben kiosztott még egy 6 pontost Brownnak. A Coltsnak a meccs hátralévő részében kétszer is lehetősége lett volna közelebb zárkózni, viszont nem sikerült se a 3&1, se a 4. downukat sikerre vinni. DEFENSE Azon belül is Mike Mitchellt kell kiemelnem. Őrületes meccse volt a srácnak! Végre ismét láthattuk, milyen az igazi, régivágású foci. Igazi hard hitter, TY Hilton nem is bírta folytatni a játékot, akkorát kapott tőle, viszont abszolút szabályos volt a szerelés. Az utolsó negyedben a neve mellé fűződik egy interception is. [embed]https://www.youtube.com/watch?v=q1mIm2tRI-4[/embed] Dupree visszatért a múlt héten, most viszont kapott pár snapet, amiből két tackle-t sikerült csinálnia. Reméljük, az idény hátralévő részében várhatunk tőle teljesítményjavulást, mivel James Harrison képviseli még mindig a passrushunkat. Mint már említettem, kétszer is 4&1-nél állítottuk meg a támadásukat. Bízom abban, hogy ez a defense sokkal többre képes, amit januárban foguk látni! :D Ma este érdemes lesz figyelni 19:00-tól a Bengals-Ravens meccset, ha ott nyernek a cicák, maradunk a csoport élén. Jövőhéten a (jelenleg) 7-3-mal álló Giantset fogadjuk hazai pályán. Végezetül adjunk hálát, a csütörtöki győzelemhez! 15036314_1301301899930837_3018578563561721396_n