Wild Card kör kipipálva.

Már csak a PETA állatvédő szervezetet kell majd leszerelni valahogyan akik 53 delfin lemészárlása miatt vizsgálódnak. A viccet félretéve a találkozó a szakértők és a kritikusan fogalmazók (bármely oldal) minden szavát ütve nagyon simára sikeredett.  Azt mi is leírtuk a beharangozóban, hogy ez egy másik összecsapás lesz, mint az Októberi. Valóban más is volt. A találkozó elején, az első félidőig (kb 1 perccel a félidő előtt adta el Ben a labdát) Roethlisberger tökéletes irányító mutatóval vezette a csapatot. 2 TD, 11/11 passz. Azt hiszem egy playoff meccsen ennél szebb kezdésről álmodni sem lehet. Aztán jött a menekülés, amiben Ben mindig jó volt, de most valahogy magasabbra ment a labda, talán 2-3 centivel, de magasabbra. Bravúrral meglehetett volna, de AB-nek nem sikerült. A megpattanó pedig egy vendég játékos kezében landolt.   Azért nem kellett bánkódnunk a védelem az egysíkú játékra kényszerített Miami támadósor minden próbálkozását igen magabiztosan fülelte le és TD-t nem engedve mehettek melegedni a srácok. A 2. félidő kis híján ott folytatódott ahol az első abba maradt. Azonban ezen az estén, még, belefértek Ben hibái. A KC ellen nagyon valószínű, hogy nem fogja elbírni a csapat az ilyen labdaeladásokat. A fontos ami részünkről az volt, hogy a 3. negyed végére gyakorlatilag le is zártuk a találkozót. a szerzett labdák és a D impozáns, kőkemény játéka egyértelműsítette a déliek oldalán, hogy itt nem győzhetnek mások csak a Kohászok.  Ben összeszedett egy kisebb sérülést a szünet előtt a bokáján, de azt nyilatkozta derűsen, hogy játszani fog Kansasban. Nálam James Harrison volt a meccs embere (tudom Béla is hatalmasat dolgozott és Bell teljesítmnénye mellett sem elmenni szó nélkül) mivel 38 évesen Ő volt az az impact player akire ha 23 éves azt mondják, a posztja legjobbja lehet egy kis rutinnal. Na az Öreg jelenleg a posztja élmezőnyében van (3-4es D) és mindezt 38 évesen. Én azt hiszem a legnagyobb fokú csodálattal kell adóznunk ennek az embernek. Ja garantálom, hogy ma vagy holnap újra random dopping vizsgálatra küldik. a számai: 6-4 tackle, 1,5 sack és 1 FF.  image Azért lessünk rá a két zseni kölyök mit tett be a közösbe: Bell: 29 kísérletből 167 yardt haladt és 2 TD-t vitt be.  Brown: 5 elkapás 124 yard 2 TD Természetesen a jövő hét vasárnap 7 órakor kezdődő Kansas elleni találkozót is tudjátok közösen nézni Budapesten a Neked csak Dezső nevű kultúrhelyen. Mert már Pelikán elvtárs is megmondta "A nemzetközi helyzet fokozódik"