Kiélezett meccs, újabb győzelem

A Colts vendégeként, de még így is esélyesként léptünk pályára tegnap este a Lucas Oil stadionban. Ahogy várhattuk, megszenvedtünk a győzelemért. Big Ben rögtön lesokkolt minket: deep passz az egyenesen futó Bryantnek, amiből Pierre Desir szerzett interceptiont. Ragyogó. Az első negyed teljes tanácstalanságai és puntháborúja után egyedül Joe Haden sérüléséről érdemes beszámolni. Sajnos kezdő cornerbackünknek első hírek szerint szárkapocscsont törést szenvedett, várhatóan 5-8 hét a lábadozási idő. A második negyedben Brissett egy tökéletes bombát robbantott Moncriefnek, aki köszönte szépen, 60 yardos TD-t szerzett.  A TD után ugyan úgy folytatódott a mérkőzés, ahogy az eddig.  A védőink középszintet hoztak, lezavarták a Colts támadóit, majd a mi offense-ünk volt fogalmatlan. Félidő előtt egy field goalnak hála sikerült közelebb lépnünk a Coltshoz, az eredmény 3-10. Nagyszünet után a Colts támadhatott, ahol Cobi Hilton és Mike Mitchell sikeresen szerelték egymást, így megnyílt az út Chester Rogers előtt, és köszönte szépen, tovább duzzasztotta előnyüket. Az állás immár 3-17 volt. Ettől fogva viszont szépen lassan kapaszkodtunk felfelé. Az eddig teljesen homály offense kezdett magáról életjeleket adni, hála JuJu Smith-Schuster elkapásainak, amely drive végén 7 pontot sikerült felrakni a táblára. Majd következett egy sikertelen extra pont, amit a Colts blokkolt, és 3 yard híján vissza is vitt a célterületünkre. Nagyon nem hiányzott volna az a két pont, amit ezért kaphatott volna a Colts. Egyébként az egész meccs egyik legjobb jelenete ismét JuJu touchdown ünneplése, ahol a múltheti Aj Green Jalen Ramsey párharcot parodizálták ki. Kicsit pihent agyuk van ezeknek a srácoknak. A harmadik negyed maradék részében folytatódott az, amit eddig is láthattunk, nem túl meggyőző támadóalakulatok, a Colts védelme átlagos napot fogott ki, míg a miénk egy átlagos, álmoskás első félidő után elkezdett karcolni. Telitömték a boxot, nem hagyták érvényesülni Brissettet. Összesen 3 sack, és rengetek siettetés és QB hit kerülhetett a D# neve mellé. Szerencsékre a meccs fordulópontja a 4. negyed elején történt, Shazier a Colts redzone-jában szerzett egy interceptiont, ezzel megteremtve a kiváló mezőnypozíciót. 3&goalra a TD is összejött Vance McDonald számára. Teljesen üresen hagyták a pálya jobb oldalán, Bennek rengeteg ideje volt (akár még egy sörre is kiugorhatott volna a büfébe) McDonald pedig köszönte szépen, megszerezte idei első touchdown-ját! Ezek után azonban következett egy nagyon érdekes jelenetsor. Kétszer is időt kellett kérni, ugyanis Ben jelezte, hogy rámegyünk a kétpontosra, valamiért csak nem akart sikerülni az elindulás. Mint utólag kiderült, Haley extra pontot szeretett volna, viszont Ben (és végül Tomlin) a kétpontosra akartak hajtani. A kétpontos sikerült, Martavis Bryant elkapta, így módosítva döntetlenre az állást. A továbbiakban lett volna esélyünk hamarabb növelni az előnyünket, viszont Boswell kapufára rúgta a field goalt 37 yardról. A Coltstól gyorsan visszakerült hozzánk a labda, hogy elinduljunk a game winning drive-unkért. Ha a hatpontos nem is jött össze, sikerült field goal távolságba kerülnünk, ahol Boswell másodszorra nem remegett meg, így beállítva a 20-17-es győzelmet. Nem ment olyan egyszerűen, ahogy annak mennie kellett volna, de a lényeg, hogy megvan az újabb győzelem, így zsinórban a 4. nyert meccsünknél tartunk. Már-már megszokott, ha jóval gyengébb ellenfél kerül velünk szembe, nem megy úgy a játék. Szerencsénkre, a D# nagyon rendben volt tegnap. Senki ne feledje, ez egy rövid hét, csütörtök esti rangadót játszunk a Titans ellen, ahol egy új közvetítési módot próbálnak ki, a Madden mode-ot.