A Titánok sem értek fel a Pittsburghi gépezet kikapcsoló gombjához.

Az éjszaka megmutatta a Steelers, hogy amikor komolyan veszi a játékot akkor nem sok ellenfél van aki képes lehet megállítani. Na ne rohanjunk ennyire előre, mire idáig eljutottunk addig történt egy és más. A csapat láthatóan nagyon komolyan felkészülve kezdte az összecsapást. Ennek az eredménye egy szép TD lett már a nyitó driveban. 2 perc 35 másodperc elteltével már 7-0 állt a Pittsburgh neve mellett a táblán. Szinte biztos, hogy valaki súgott, hogy az idegenben játszó Pingvinek is jól állnak és nem akartak a füvön sem lemaradni a srácok.  A Tenesse nyitó játékánál egy kérdés volt, megszűnik-e a sorozat amely a leghosszabb az NFL-ben, hogy nyitó driveból nem kapunk TD-t. Hát nem hogy nem szűnt meg egy gyönyörű védőmunka és egy levadászott labda után egy rövid támadássorozattal már 10-0 volt a hazai csapat javára.  Úgy látszott a Tennessee legénysége csak keresi önmagát az este folyamán.  Azonban még a negyed folyamán egy TD-vel közelebb lopóztak a Titánok, de nem volt olyan meggyőző a játékuk, hogy komolyan aggódni kellett volna. Igaz ekkorra komoly visszaesés volt tapasztalható a Steelers offense-ben. A 2 negyed elején egy FG kísérlettel egyenlíthetett volna a vendég csapat azonban jött TJ Watt és ha már jött akkor bizony győzött is. A rúgást sikeresen blokkolta így az eredmény maradt a 10-7 a Pittsburghnek.  Ezután az a gondolat támadt mindkét csapat fejében, hogy a hidegben nem kellene hagyni a puntereket megfázni. Még a végén egy csomó gyógyszerre költhetik azt a kevés meccspénzt.   Egy pár punt ide punt oda után jött az a C. Sensabaugh CB aki bizony egy szerencsétlen sérülésnek köszönheti azt, hogy a pályára léphetett. A játékos Joe Haden helyett kapott lehetőséget. Mondjuk azt, hogy a bizalmat meghálálta? Meg bizony. Olyan remekbe szabott INT-et mutatott be, amelyre minden Steelers szurkoló kortyolt még egy sört (már ha megtehette és nem indult munkába reggel). A félidőig még 2 FG-t tudott rúgni a hazai csapat így 16-7-el vonulhattak pihenni a felek. Ekkor mindenki azt gondolta, hogy ez ismét Boswell napja lesz. Hiszen az RZ támadójáték olyan szintre sűlyedt, hogy a gyorsliftek is percekig mentek le érte. Azonban szerencsére a 2. félidőre a lift visszaért, bár az első passzból 11 sec alatt a Titans közelebb férkőzött egy nagy csikordulás és nyikorgás után, lehet csak egy kikötött hajó lánca nyikorgott az Ohión, beindult a Ben-Bell-Brown-Bryant-JuJu gőzgép.  A végét ismerjük. az ellen még egy FG-ra volt képes két INT mellett. Mi azonban feldobtunk még 26 pontot a táblára.  AZ idei szezonban még nem volt olyan meccs ahol 30 pont fölé mentünk volna. Ben dobott 4 TD passzt, 0 INT-el. 105,4-es passer rating Brown elkapott 3 TD-t, köztük egy sisakost, ezt ni.    Bryant is megkapta a lehetőséget. 2 szép elkapása volt és megmentette AB-t illetve a csapatot egy elvesztett labdától. Igaz a sporik benéztek egy szabályt és ez miatt így 11 yardos előnyt szereztünk. Ugyanis a 70-es évek vége óta van egy olyan szabályozás, hogy passzolt labdából születő fumble után a labdát a támadók részéről csak az azt elejtő játékos szedheti össze. Itt ugyebár Brown elejtette, majd Bryant rávetődött. Milyen jó, hogy nem ismerte Ő sem a szabályt.  Összességében ez egy olyan találkozó lett amit már nyugodtan vállalhatunk. Nehezen indult be az eleje és ha az nincs akkor majdnem tökéletesnek is nevezhetnénk.  A következő ellenfél a vezérét vesztett Green Bay lesz, ettől az egy nagyon jó csapat és nagyon komoly koncentrációt igényel majd.