• Jeff Reed már megint hibázott
  • Ben interceptionja, amivel hazafutott Johnathan Joseph
  • RED ZONE offense
  • A védelem ma sem szerzett labdát.

Akkor részletesen: Úgy tűnik a Steelers idén három negyedre van kalibrálva.  Offense nem  szerzett pontot, a defense elszenvedett 14 et. Intő jel, hogy az elmúlt két vereség alkalmával a negyedik negyedünk mérlege 0-24. Négy driveból négy pontszerzés. 3TD és 1FG. Ez a tény ihlette a főcímet is, hová tűnt a steel curtain. A turnover mutató -4,   1 interceptiont még  Troy szerezte a szezon nyitón és az azóta eltelt 11 negyed alatt egyszer sem tudtunk a levegőben labdát szerezni.  Ez a teljesítmény nem emlékeztet a Super Bowl győztes "rettenetes és rettegett" defensere. Az offense teljesítménye egy mondatban: "erős kezdés után erős visszaesés" Olajozott, összeszedett nyitó drive és első negyed, ennek fényes bizonyítéka hogy, mind a három meccsen szereztünk TD-t az első negyedben. De utána mindig valami, mindig közbe csúszik és a végére mintha nem bírnánk szuflával. Másik tényező a red zone offense: 4-9.  Ezzel nem lehet Super Bowlt nyerni, de még playoff sem lesz. Gondolok itt a  Ravensre(3-0), akik  nagyon pörögnek és  is ezek utána Bengals-al(1-2) számolni kell. AFC-ben Wide Cardra hajtani az meg olyan, mint az orosz rulett. Jövő héten ismét nehéz ellenfél a Chargerst fogadjuk a  Heinz Fielden, ha nem javul az összkép akkor igencsak szükség lesz a Terrible Towel pörgetésére.